"Polonika" to Stowarzyszenie którego celem jest promocja kultury polskiej w Europie.

"Kefir Band" polski zespół reggae rock z Obornik Śląskich zagra 9 września 2012 w znanym, paryskim "Moulin Rouge" w ramach festiwalu "Wolfest".

PLAKAT WOLFESTKoncert odbędzie się od godziny 20:30 w odnowionej, pięknej sali "La Machine du Moulin Rouge", w której wiele lat temu znajdowała się maszyneria znanego na całym świecie kabaretu Moulin Rouge.

Bilety na koncert Kefir Band w Paryżu można zakupić w cenie 13€ w polskiej restauracji Etoile d'Argent, 15 rue d'Armaille, 75017 Paris, metro Charles de Gaulle lub Argentine - przy łuku tryumfalnym), tel. 01 45 74 58 59

Uwaga! Koncert odbywa się w ramach festiwalu. Bilet w cenie 13 euro upoważnia do wejścia na wszystkie, półgodzinne koncerty dwunastu zespołów biorących udział w festiwalu Wolfest w niedzielę 09.09.12

Inicjatorem wydarzenia oraz promotorem zespołu "Kefir Band" we Francji jest Stowarzyszenie do promocji kultury polskiej w Europie "Polonika" z powiatu Trzebnickiego przy współpracy polsko-francuskiego Stowarzyszenia "Polonika" z Paryża.

Informacja i rezerwacja biletów pod numerem Tel. 00 33 6 19 02 31 93

Kefir Band to zespół wywodzący się z miasta Oborniki Śląskich, 20 km. od Wrocławia grający szeroko rozumianą muzykę rockową, sprytnie wplatając elementy reggae.

Zespół to damsko-męski sekstet bogaty w różnorodne instrumentalium: Adrianna Piskor gra na basie, Magda Zarzeczna- klawisze, wokal, Dawid Michałkiewicz-gitara, wokal, Mateusz Laskowski- perkusja, Andrzej Górecki-skrzypce.

Muzyka oraz słowa utworów zespołu "Kefir Band" tworzone sa przez lidera i wokaliste Dawida Michałkiewicza.

Zapraszamy do solidarnego wspierania polskiej kultury we Francji....

Z pozdrowieniami

Redakcja
www.polonika.fr